Solidna porcja wiedzy

Wpadło mi niewielkie zlecenie związane z WordPressem. W poszukiwaniu wiedzy natrafiłam na serwis webhosting.pl. Przejrzałam pobieżnie zawartość, zagłębiając się jedynie w niektórych artykułach i poradach. To naprawdę solidna porcja wiedzy. Z pewnością będę tam zaglądać, bo wpadły mi w oko nie tylko artykuły o WordPressie ale również o CSS, usability, SEO ale też o prowadzeniu serwisów internetowych i biznesowej stronie tego typu przedsięwzięć.

3 komentarze do wpisu „Solidna porcja wiedzy”

  1. Do treści na WebHosting podchodziłbym – mimo wszystko – z rezerwą.

    W kontrowersyjnych artykułach blokują komentarze i nieraz potrafią siać herezje. O papce medialnej (promowanie usług home.pl) nie wspomnę. ;) Też czytuję ten serwis, ale do artykułów tam publikowanych trzeba podchodzić z dość dużym dystansem.

  2. Ja póki co na herezje się nie natknęłam (albo za mało czytałam albo, czego nie wykluczam, jestem jeszcze niedouczona w paru tematach), ale jak się natknę to może napiszę tu komentarz na ten temat. A zarabianie na reklamie to zupełnie inna kwestia.

  3. Choć serwis jest już od pewnego czasu zawieszony, należałoby uściślić kto był jego głównym pomysłodawcą i sprawował nad nim pieczę. Nie kto inny niż topowy dostawca usług hostingowych pt. home.pl
    Pojawiały się też regularnie artykuły sponsorowane z obrzydliwym product placementem. Ale kilka rubryk i artykuły cykliczne dało się czytać. Generalnie serwisy zagraniczne typu smashingmagazine to podstawa. Z polskich mamy spidersweb i antyweb, ale to wielotematyczne blogaski.

Leave a Reply

%d bloggers like this: